Nowa linia lodów Oranżada Hellena pod lupą Spożywcza TV

2022-06-10


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/zdjecie_glowne_aktualnosc-1.png

Lodowe propozycje Colian, które zadebiutowały tego lata na polskim rynku, pojawiły się w recenzjach dziennikarek Spożywcza TV. Pod lupą były nowości – Oranżada Strzelająca Hellena, Oranżada Hellena Milk oraz Oranżada Hellena Zero Cukru. Materiał dostępny jest na platformie YouTube.

Nowa linia lodów Oranżada Hellena dostępna jest na polskim rynku od niedawna, ale już zdobyła uznanie szerokiego grona konsumentów. Dowodem tego jest rosnące zainteresowanie produktami, które łączą kultowy landrynkowy smak z unikalną formą podania, a także przyznana a ostatnim czasie nagroda „Złoty Paragon 2022”. Głośno o nowościach jest również za sprawą najnowszej recenzji w Spożywcza TV, która w krótkim filmie video podkreśla wyjątkowość impulsowych propozycji Colian. Każdy w tej ofercie znajdzie coś dla siebie – podkreślają dziennikarki.

To ogromne wyróżnienie i powód do radości. Zachęcamy do zapoznania się materiałem. 😊

 

Lody Oranżada Strzelająca Hellena to propozycja skierowana do najmłodszych, którzy poza pysznym smakiem i orzeźwieniem, liczą również na tzw. efekt „wow”. Inspiracją do stworzenia produktu była znana dzieciom Oranżada Strzelająca Hellena w proszku.

Lody Oranżada Hellena Milk łączą smak śmietanki z oryginalną landrynkową polewą. Łagodny mleczny charakter produktu, przełamany jest wyrazistą landrynkową otoczką.

Lody Oranżada Hellena Zero Cukru to wariant idealny dla diabetyków i osób dbających o linię. Są gwarancją orzeźwienia i oryginalnego smaku Oranżady Hellena bez obawy o zbędne kalorie.

 

bottom-ornament

Masz pytania?

dot