Grześki i Oranżada Hellena wyruszają w trasę Mega Hip-Hop Tour Jakuba Grabowskiego

2022-06-13


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_7476-002.jpg
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/283807068_578226080579475_6067727498363133560_n.jpg
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_7656.jpg

Jakub Grabowski wyruszył w trasę Mega Hip-Hop Tour bardzo oryginalnym busem w towarzystwie kultowych polskich marek. Lokalnym koncertom organizowanym w ośrodkach kultury akompaniować będą m.in. Grześki oraz Oranżada Hellena – brandy, które sentymentalnie przenoszą do czasów dzieciństwa i podkreślają wyjątkowy charakter trasy zorganizowanej w nietypowej scenerii.

Uwielbiany przez publiczność raper Jakub Grabowski zbliża się do fanów w kameralnej atmosferze ośrodków kultury
i lokalnych festiwali. Dzięki temu artysta angażuje publiczność i wspólnie z nią wykonuje klasyki polskiej muzyki rozrywkowej, a także utwory ze swojego repertuaru. Gościnnie na koncertach pojawiają się wykonawcy-niespodzianki. Do tej pory był to m.in. Taco Hemingway, Natalia Szroeder czy znany stand-uper Piotr Szumowski.

Skład koncertowy wyruszył w trasę busem sygnowanym markami Grześki i Oranżada Hellena. Jak dotąd odwiedził Zgierz, Oborniki Śląskie, Raciąż, Żukówko oraz Festiwal Masła w Lubochni. Pozostałe koncerty odbywać się będą do końca wakacji, a część zebranych środków zostanie przekazana na cele charytatywne.

Grześki to kultowa marka, która jest z nami od zawsze… 😊 Jest nam miło, że zostaliśmy zaproszeni do tak ciekawego i spontanicznego projektu jak Mega Hip Hop Tour. Widzieliśmy zdjęcia z ostatnich koncertów, co można by skwitować jednym zdaniem: „Każdy ma swoje grzeszki” 😉 – mówi Wojciech Gańko, Senior Brand Manager marki Grześki.

Trasa Jakuba Grabowskiego to projekt idealny dla marki Oranżada Hellena – można powiedzieć, że szyty na jej miarę. Co było nieodłącznym elementem dawnych imprez? Oczywiście, że landrynkowy napój z orzeźwiającymi bąbelkami. Cudze chwalicie, swego nie znacie? Jak się okazuje młode pokolenie swoje doskonale zna i ceni 😊 – dodaje Magdalena Koszela, Marketing Manager marki Oranżada Hellena.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot