Marka Akuku! celebruje Dzień Dziecka na pokładach samolotów PLL LOT!

2022-06-01


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_0465.jpg
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_0463.jpg
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_0464.jpg
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/IMG_0462.jpg

Dzięki współpracy z PLL LOT oraz niestandardowej akcji promocyjnej, marka Akuku! celebruje Dzień Dziecka i przyczynia się do powstania tysięcy uśmiechów wśród najmłodszych konsumentów.

1 czerwca najmłodszych konsumentom, którzy wylatują z PLL LOT z lotniska Chopina w Warszawie, będą rozdawane słodkie upominki – żelki Akuku! Vege LOdoVE. To soczyście owocowe żelko-pianki, które stanowią zdrową przekąskę zarówno dla najmłodszych, jak  ich najbliższych. Stworzone na bazie naturalnych aromatów, bez sztucznych barwników i konserwantów są idealną propozycją na małe, co nieco podczas długiej podróży. Łącznie rozdanych zostanie blisko 2000 sztuk opakowań. Oznacza to, że marka Akuku! przyczyni się do powstania tysięcy uśmiechów! 😊

Niestandardowa akcja promocyjna marki Akuku! to efekt wieloletniej współpracy Colian z polskim przewoźnikiem. Aktualnie na kadłubach dwóch samolotów typu Embraer należących do PLL LOT znajdują się specjalnie zaprojektowane reklamy marek Śliwki Nałęczowskiej oraz Grześki. Wafle Grześki są również rozdawane podróżującym podczas lotów – także transatlantyckich.

 

 

bottom-ornament

Masz pytania?

dot