colian pl
ornament ornament

Odkryj świat benefitów w Colian

Dbamy o naszych pracowników.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/subsidy.png

Dofinansowanie nauki, kursów językowych i szkoleń

arrow-right

Praca przynosi satysfakcję, gdy niesie za sobą możliwość rozwoju indywidualnych umiejętności. Rozumiemy to i robimy wszystko, by każdy pracownik mógł poszerzać swoje kompetencje i pokonywać kolejne szczeble kariery. Zapewniamy dofinansowanie nauki, kursów językowych i szkoleń niezbędnych na obecnym lub przyszłym stanowisku.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/ppe.png

Pracowniczy Program Emerytalny

arrow-right

Dbamy o przyszłość naszych pracowników w całości finansując składki podstawowe w PPE (3,5% wynagrodzenia). Przystąpienie do programu to gwarancja większych oszczędności na emeryturze.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/support-recrutation.png

Nagrody za wsparcie procesu rekrutacji

arrow-right

Program Poleć Pracownika z powodzeniem funkcjonuje w naszej firmie od 2016 r. Każda osoba zatrudniona w Colian, która skutecznie wesprze proces rekrutacji, otrzymuje nagrodę pieniężną.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/senior.png


Colian dla Seniora

arrow-right

Pracownik odchodzący na emeryturę otrzymuje list gratulacyjny i kosz pełen produktów Colian. Pożegnania nie są łatwe, ale z takim upominkiem stają się nieco słodsze.

W ramach wewnętrznych programów doceniamy naszych pracowników, ich codzienną pracę
i zaangażowanie. Co ważne, to pracownicy nominują tych, którzy najbardziej zasługują na słowa podziękowania.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/laury-colian.png


Laury Colian

arrow-right

Nagrody Prezesa Zarządu przyznawane są raz na kwartał na podstawie nominacji pracowników w trzech kategoriach: Ambasador, Inicjator i Mentor. Program skierowany jest do wszystkich pracowników Grupy Colian.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/employee-of-the-month-colian.png


Pracownik Miesiąca

arrow-right

Comiesięczne nagrody przyznawane na podstawie nominacji składanych przez przełożonych lub współpracowników. Program skierowany jest do pracowników produkcyjnych i magazynowych.

Jesteśmy firmą rodzinną i wspieramy rodziny naszych pracowników.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/medical-care.png

Opieka medyczna

arrow-right

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas największą wartością. We współpracy z Centrum Medycznym ENEL-MED, działającym w całej Polsce, oferujemy prywatną opiekę medyczną z możliwością zakupienia, na preferencyjnych warunkach, dodatkowych pakietów dla członków rodzin.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/life-insurance.png

Ubezpieczenie na życie

arrow-right

Chcemy, by nasi pracownicy mieli pewność stabilnego jutra. W ramach dodatkowego wsparcia każda osoba zatrudniona w Colian może skorzystać z ubezpieczenia na życie i NNW. W zależności od indywidualnych potrzeb, ubezpieczenie może obejmować członków rodziny pracownika.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/multisport-card.png

Dofinansowanie karty Multisport

arrow-right

Lubimy i wspieramy aktywność fizyczną. Sport oczyszcza umysł, poprawia nastrój i sprawia, że jesteśmy zdrowsi. Wszystkich pracowników i członków ich rodzin zachęcamy do skorzystania z dofinansowania karty Multisport.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/holidays-under-the-pear-tree.png

Dofinansowanie wypoczynku

arrow-right

Równowaga pomiędzy życiem zawodowym i osobistym jest bardzo ważna, a nieodzowną częścią naszej pracy jest dobrze spędzony urlop. W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oferujemy dofinansowanie wypoczynku dla pracowników („wczasy pod gruszą”) oraz ich dzieci.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/home-loans.png

Pożyczki mieszkaniowe

arrow-right

Wspieramy naszych pracowników w realizacji życiowych celów. W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oferujemy pożyczki mieszkaniowe na zakup, budowę lub remont domu.

https://colian.com/wp-content/uploads/2022/04/dla-Malucha-14.png

Colian dla Malucha

arrow-right

Wiemy, jak dużą siłą jest rodzina i jak wielką radość dają dzieci. Każdy pracownik, który zostaje rodzicem, otrzymuje od nas list gratulacyjny oraz pamiątkową kołderkę i poduszkę z logo firmy.

https://colian.com/wp-content/uploads/2021/11/package-of-sweets.png

Pakiet słodkości

arrow-right

Słodycze są miłym sposobem doceniania. Z okazji świąt pracownicy i ich pociechy otrzymują paczki pełne czekoladowych łakoci i innych produktów z portfolio firmy.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot