Rytm Ulicy New Generation Oranżada Hellena - czas start!

2024-03-26


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/421818789_891637272965106_3330231185788627591_n.jpg

Oranżada Hellena została sponsorem tytularnym konkursu Rytm Ulicy New Generation, adresowanego do młodych tancerzy, pasjonujących się stylem street dance. Marka zadba o świetne nastroje uczestników podczas dwóch dni pełnych emocji i doskonałej zabawy.

Rytm Ulicy to turniej taneczny, którego początki sięgają 1993 roku. Wydarzenie od lat przyciąga tysiące młodych ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił w profesjonalnych zawodach street dance. W tym roku konkurs odbędzie się 23 i 24 marca w Pile w nowej odsłonie, skierowanej do młodej generacji tancerzy w wieku od 5 do 16 lat. W jury zasiądą uznani polscy DJ’e oraz artyści muzyczni, tacy jak Ryfa, Gniewko czy Rademenez.

Event jest świetną okazją do zaprezentowania umiejętności tanecznych, ale także do doskonałej zabawy. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji oraz niespodzianek, w tym modne gadżety od sponsora tytularnego i poręczne puszki z Oranżadą Hellena, która ugasi pragnienie w drodze na występ.

Podczas wydarzenia Oranżada Hellena zaprasza do udziału w akcji #hellendż z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy nakręcić krótki filmik, w którym należy opowiedzieć z czego jest się najbardziej dumnym. Nagranie trzeba wrzucić na Instagrama, dodając w poście #hellendż i oznaczając @oranzadahellena oraz @rytmulicy. W puli do wygrania są m.in. lodówki turystyczne pełne schłodzonej oranżady.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot