Oranżada Hellena i Goplana sponsorami V edycji akcji „Moda na recykling”

2024-03-21


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/1-5.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2-15.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/6.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/3-11.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/4-5.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/5-3.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/Wiecej-informacji-tutaj-5-1.png

Marki Oranżada Hellena i Goplana z portfolio Colian zostały patronami akcji „Moda na recykling”, organizowanej po raz piąty przez Europejską Platformę Recyklingu. Uczestnikom wyjątkowych warsztatów z okazji Światowego Dnia Recyklingu serwowano orzeźwiające napoje i znakomite słodycze naszych dwóch kluczowych brandów.

Akcja została zainaugurowana 18 marca br. w Światowy Dzień Recyklingu podczas spotkania w salonie artystycznym „Kalinowe serce” w Warszawie. Wśród zaproszonych gości znalazły się osobistości telewizyjne i znani dziennikarze, zaangażowani w temat ekologii. Uczestnicy wydarzenia wzięli udział w warsztatach kreatywnych i pod czujnym okiem projektantek z Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, stworzyli recyklingową biżuterię i kreacje z elektroodpadów. Zostaną one zaprezentowane podczas wielkiego pokazu mody organizowanego we wrześniu przez pomysłodawcę akcji.

Spotkanie uświetnił recital muzyczny Marii Sadowskiej oraz… orzeźwiające napoje z logo Oranżada Hellena i słodycze marki Goplana, serwowane podczas całego spotkania.

„Moda na recykling” to ogólnopolski projekt edukacyjno – ekologiczny Europejskiej Platformy Recyklingu (ERP Polska), którego celem jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie prawidłowego postępowania z elektroodpadami. Podczas piątej jubileuszowej edycji akcji, 5 projektantek mody odwiedza zakłady przetwarzania, a następnie zaangażowane ekologicznie miasta i gminy. W wybranych miejscowościach odbywają się wyjątkowe lekcje przyrody dla dzieci i młodzieży, połączone z warsztatami przygotowania kreacji z recyklingu. Warsztaty z okazji Światowego Dnia Recyklingu były wyjątkowe z uwagi na udział gwiazd i znanych dziennikarzy.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot