Oranżada Hellena sponsorem „Love Island. Wyspa miłości”

2024-03-20


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/Projekt-bez-nazwy-11-2.png

Oranżada Hellena została oficjalnym sponsorem 9. edycji interaktywnego reality show randkowego – „Love Island. Wyspa Miłości”. Oprócz wyraźnego brandingu scenografii i specjalnych zadań dla uczestników, marka zaplanowała konkurs dla użytkowników aplikacji mobilnej Love Island. Program można oglądać od marca br. na antenie telewizyjnej Czwórki.

Format typu „reality” daje możliwość przedstawienia marki w naturalny sposób, co z sprzyja budowaniu więzi i relacji z widzami. Dzięki temu chcemy pokazać jak duży potencjał i energię ma Oranżada Hellena – zauważa Joanna Kąkol, rzecznik prasowy Colian.

W trakcie 36 odcinków programu na uczestników reality show czeka szereg atrakcji realizowanych przy współpracy z marką Oranżada Hellena, w tym dobrze znany już hellendż. Uwagę widzów przykuwa oranżadowy bar wypełniony orzeźwiającymi ORANŻADAMI HELLENA, przy którym toczy się towarzyskie życie mieszkańców wyspy. Obok niego zaaranżowano pełną energii scenę wieczornych imprez uczestników.

Product placement zostanie wsparty reklamą brandu w aplikacji mobilnej reality show oraz w mediach społecznościowych. Program można oglądać w TV i w digitalu od poniedziałku do piątku, a także w niedziele o godz. 22:00 na antenie Czwórki.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot