Firma Colian bliżej środowiska – Goplana wprowadza w galaretkach Mella wypraski w pełni nadające się do recyklingu

2023-06-06


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/Projekt-bez-nazwy-8.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2-1.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/3.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/4.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/5.png

Od teraz całe opakowanie lubianych galaretek Mella od Goplany można ponownie wykorzystać: wypraskę, kartonik, kołderkę oraz owijkę. Używane dotąd wypraski powstawały z metalizowanego materiału PET i kwalifikowały się do grupy opakowań wielomateriałowych, które objęte są dziś najwyższymi stawkami opłaty produktowej. Ponadto z uwagi na swoje właściwości wypraski te nie nadawały się do recyklingu i generowały znaczące koszty wytwórcze. W efekcie prac zespołu odpowiedzialnego za realizację projektu w kwietniu 2023 r. po raz ostatni w produkcji galaretek użyto metalizowanych tacek. Galaretki Mella od teraz trafiają do placówek handlowych w nowej, bardziej ekologicznej odsłonie.

Galaretki Mella od marki Goplana są dziś nie tylko synonimem wysokiej jakości i dobrego smaku, ale też produktem przyjaznym dla środowiska i wytwarzanym według zasad społecznej odpowiedzialności.

Mella

Produkowane przez Zakład w Bydgoszczy galaretki Mella od marki Goplana prawdziwy rarytas dla fanów lekkich przekąsek. Sprawdzają się zarówno w indywidualnej, jak i wspólnej konsumpcji w gronie najbliższych. Otulone czekoladą Goplana galaretki są dostępne w czterech owocowych smakach: cytrynowym, porzeczkowym, pomarańczowym i wiśniowym.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot