OdLOTowy Dzień Dziecka z markami Colian na pokładach samolotów PLL LOT

2023-06-01


  • https://colian.com/wp-content/uploads/1-1.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2-2.png

Współpraca Colian z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT rozwija skrzydła!Z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka, na najmłodszych podróżników, na pokładach samolotów czekały słodkie niespodzianki od marek Akuku! i Jutrzenka. Dodatkowo do pakietu dołączone były „Zgadywanki i kolorowanki” sygnowane logotypami brandów Colian.

Blisko 3500 dzieci podróżujących w czwartek1 czerwca liniami PLL LOT zostało obdarowanych pysznymi żelkami Akuku! oraz herbatnikami BeBe od Jutrzenki. Słodkie przekąski sprawiły najmłodszym wiele radości, a dołączone do nich „Zgadywanki i kolorowanki” okazały się angażującą i kreatywną zabawą podczas rejsów w dalekie destynacje.

Żelki Akuku! to słodka, owocowa przekąska ze zredukowaną ilością cukru oraz zwiększoną zawartością soku. Walory smakowe i dobry skład produktu zwracają uwagę rodziców, a najmłodszych przekonują do siebie oryginalnymi kształtami. W każdym opakowaniu Akuku! można znaleźć niebieskiego bohatera o smaku gumy balonowej, co jest dodatkową atrakcją. Żelki Akuku! posiadają uznany
i rozpoznawalny certyfikat V-Label Certificate.

Herbatniki BeBe od Jutrzenki to chrupiące przekąski na bazie wysokiej jakości składników. Od dekad obecne w diecie najmłodszych konsumentów są bezpiecznym i niezwykle smacznym elementem rozszerzającym dietę, który sprawdzi się również podczas dalekiej podróży. Dzięki wygodnej formie podania, herbatniki BeBe zmieszczą się do każdej podręcznej torby.

Niestandardowa akcja promocyjna wynika z bliskiej współpracy Colian z PLL LOT. Na samolotach typu Embraer znajdują się specjalnie zaprojektowane reklamy marek Śliwka Nałęczowska oraz Grześki. Wafle Grześki są też rozdawane podróżującym podczas lotów – także transatlantyckich.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot