„Złote Innowacje FMCG & Retail 2022”- wśród laureatów produkty Colian

2022-10-28


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/10/1-2.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/10/2-s.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/10/4-y.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/10/3-t.png

25 października podczas Finałowej Gali „Złote Innowacje FMCG & Retail 2022” wyróżniono produkty, które cechują się wyjątkowym stopniem innowacyjności. O wynikach konkursu decydują konsumenci w internetowym badaniu, co sprawia, że nagrody cieszą jeszcze bardziej. Wśród laureatów znajdują się Jeżyki Coolki MILK 140,4 g oraz Napój Gazowany Hellena Citrus Mix 1,5 l. 

 

PRZECOOLISTA REWOLUCJA!

Jeżyki Coolki MILK 140,4 g zdobyły pierwsze miejsce i Złotą Innowację w grupie dotyczącej SMAKU w kategorii Słodycze Czekoladowe!

Jeżyki Coolki to innowacyjne połączenie składników takich jak kropelka karmelu, ciasteczkowy krem, chrupiący wafelek, wyrazista czekolada i orzeszkowa posypka. Multisensoryczność i charakterystyczny smak nawiązują do flagowego produktu marki – ciastek Jeżyki. Wygodna forma podania sprawia, że są idealne do pochrupania w gronie najbliższych, jak i podczas indywidualnej konsumpcji.

 

SMAK TROPKIÓW POD PARASOLEM POLSKIEJ MARKI

Napój Gazowany Hellena Citrus Mix 1,5 l z wyróżnieniem w kategorii Napoje i soki!

Nowość Hellena Citrus Mix to napój gazowany z wyjątkową, wyrazistą nutą owoców cytrusowych. Właśnie z tego powodu został dostrzeżony i zapamiętany przez konsumentów, którzy wskazali, że orzeźwiający smak jest zdecydowanie jego największym atutem.

 

Przyznane nagrody to dowód na to, że produkty Colian odpowiadają na trendy rynkowe i są pozytywnie oceniane przez konsumentów, a to już samo w sobie jest największym wyróżnieniem dla firmy. Podążamy innowacyjną ścieżką rozwoju!

bottom-ornament

Masz pytania?

dot