Familijne BLACKcoco wyróżnione w plebiscycie Perły Rynku FMCG!

2022-10-28


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/10/1-1.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/10/2-1.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/10/3-1.png

Familijne BLACKcoco wyróżnione! Nasza nowość otrzymała tytuł „Perły Rynku” – SREBRO w kategorii słodycze, oraz BRĄZ w kategorii debiuty i premiery. Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych nowości produktowych wprowadzonych na rynek w ostatnim roku.

Familijne BLACKcoco zostały docenione przez jury badania „Perły Rynku” składające się
z przedstawicieli najbardziej liczących się w branży sieci spożywczych – wśród oceniających nowości znaleźli się między innymi Dyrektorzy największych sieci handlowych w Polsce (np.: Żabka, Polo Market, Carrefour, Eurocash, Intermarche, Stokrotka, Specjał, Lewiatan) oraz przedstawiciele niestandardowych kanałów sprzedaży (stacje benzynowe, e-commerce). Ich zadaniem było przetestowanie produktów i ocena ich potencjału rynkowego.

Smak naszej czarnej przekąski przypadł do gustu jury – wafle znalazły się na podium kategorii słodycze oraz otrzymały wyróżnienie w kategorii debiuty i premiery, otrzymując kolejno srebrną i brązową statuetkę.

Wyjątkowe, czarne wafelki z dodatkiem węgla roślinnego z puszystym kremem kokosowym, to innowacja na rynku FMCG. Niespotykany dotąd kolor i egzotyczny smak zachwycają konsumentów. Mus je schrupać… zanim znikną!

bottom-ornament

Masz pytania?

dot