Niezwykły mural w kampanii „Chwalcie siebie!” Oranżady Hellena

2024-07-02


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2-19.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/3-15.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/4-9.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/5-6.png

Oranżada Hellena wystartowała z nową odsłoną kampanii #hellendż pod hasłem „Chwalcie siebie!”. W ramach akcji, na Nowym Mieście w Warszawie, pojawił się oryginalny mural, który dzięki zastosowaniu farby fluo, zmienia swój przekaz w ciągu dnia. W działania komunikacyjne zaangażowali się Marcin Prokop, Kwolczi oraz wieloletni ambasador marki – Kuba Wojewódzki.

„Cudze chwalicie, a siebie?” to hasło jest widoczne w dzień na wyjątkowym muralu na rogu ulic Bonifraterskiej i Franciszkańskiej w Warszawie. Wieczorem pytanie zmienia się w wezwanie „Chwalcie siebie!”. W akcji promującej #hellendż udział biorą osobowości ze świata show biznesu oraz influencerzy, m. in. Marcin Prokop, Kwolczi oraz Kuba Wojewódzki. Wkrótce dołączą do nich inni twórcy internetowi.

W kolejnych etapach kampanii, marka planuje działania edukacyjne z udziałem ekspertów oraz promocję muralu, jako lokalnej atrakcji. Komunikacja będzie prowadzona równolegle w kanałach social mediowych Oranżady Hellena, a także w ramach działań content marketingowych i reklamowych.

Kampanię #hellendż Oranżada Hellena realizuje z sukcesem od 2023 roku. Zachęca w niej Polaków do wiary w siebie i dumy z własnych osiągnięć. W bieżącej odsłonie akcji afirmuje chwalenie się, jako pozytywny i potrzebny aspekt codzienności, niezbędny m.in. do osiągania życiowych sukcesów. Inspiruje, by stawiać przed sobą wyzwania i cieszyć się z realizacji nawet najmniejszych celów.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot