Słodki festyn z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka w Kaliszu

2024-06-06


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/5-4.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/4-6.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/3-12.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2-17.png

Oranżada Hellena oraz słodkie marki z portfolio Colian zadbały o wyjątkową atmosferę podczas rodzinnego eventu, jaki odbył się z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka przy kaliskim oddziale sieci Carrefour. Na uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji na dwóch wyjątkowych stanowiskach.

Odwiedzający strefę oranżadową mieli okazję skosztować kultowych smaków Oranżady Hellena ZERO w poręcznych puszkach 0,25 l oraz klasycznej Oranżady Hellena Czerwonej w wariancie 0,4 l. Szczególną uwagę przyciągały fantastyczne piramidy ułożone z produktów, oranżadowe lodówki oraz sekcja malowania twarzy, oblegana przez najmłodszych. I mali i duzi docenili relaks na wygodnych brandowych leżakach, a także nagrody w postaci logowanych toreb wypełnionych po brzegi Oranżadą Hellena.

W słodkim namiocie rozgościły się marki Familijne, Jeżyki, Grześki i Śliwka Nałęczowska. Koło fortuny z nagrodami, degustacja wafli Familijne, baloniki rozdawane przez sympatyczną Panią Wafel to tylko niektóre z atrakcji, które umiliły czas całym rodzinom, w tym szczególnym dniu.

Kaliski festyn był doskonałą okazją do promocji produktów Colian wśród lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że odwiedzający nas mieszkańcy spędzili miło czas w towarzystwie kultowych polskich marek.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot