Złote Innowacje 2023 dla produktów Colian

2023-10-30


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/Projekt-bez-nazwy-10-1.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/Projekt-bez-nazwy-11-1.png

Aż cztery produkty z oferty Colian zostały nagrodzone w 5. edycji prestiżowego konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail 2023. Ogłoszenie laureatów, 25 października br., poprzedziła konferencja w ramach Innovation Day 2023, na której w roli eksperta wystąpił Jan Kolański.

O zwycięstwie produktów w konkursie decydują konsumenci, którzy w internetowym badaniu wybierają najbardziej nowatorskie rozwiązania spośród nowości, jakie pojawiły się na rynku w minionym roku. Tytuł Złotej Innowacji FMCG przypadł w udziale aż trzem produktom Colian, jeden uzyskał wyróżnienie.

 

W grupie SMAK, w kategorii Napoje i Soki pierwsze miejsce i Złotą Innowację FMCG otrzymała Hellena Oranżada Party o Smaku Gumy Balonowej. W tej samej grupie, lecz w kategorii Słodycze, wyróżnienie i srebrną innowację przyznano waflom Familijne Chrup na zimno o smaku czekolada & mięta. W grupie CHWILE Z PRODUKTEM, w kategorii Słodkie Chwile, pierwszym miejscem i Złotą Innowacją nagrodzono Grześki Na krawędzi Peanut Butter Goplana. Z kolei Figurki w czekoladzie Goplana otrzymały Złotą Innowację FMCG ˗ nagrodę Kolegium Redakcyjnego, jako „innowacja w obszarze rozwoju produktu”.

Uroczysta gala w Teatrze Kamienica zwieńczyła całodzienną konferencję branżową, w ramach Innovation Day 2023, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Zrównoważone innowacje. GO GREEN”. Jan Kolański wystąpił w roli eksperta w panelu dyskusyjnym „GO GREEN! Biznes, innowacyjność i zrównoważony rozwój”. Podczas panelu poruszono zagadnienia dotyczące m.in. korzyści z integrowania zrównoważonego rozwoju w strategię biznesową.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot