Nowy konkurs Jeżyki – kupuj, odpowiadaj i nakręcaj się doznaniami!

2023-05-05


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/Colian_Strona_Jezyki_Konkurs_Banner_358x492_v1.jpg

Jeżyki zapraszają do udziału w nowym konkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Kupuj nasze produkty, rejestruj paragony i odpowiadaj na pytania konkursowe, aby mieć szansę codziennej wygranej w wysokości  1 000 zł. Nie zachowałeś paragonu? Nic straconego – również możesz wziąć udział w konkursie i starać się o kody rabatowe do sklepu islodycze.pl. Łączna pula nagród to ponad 35 000 zł!

Co należy zrobić?

  1. Kup dowolny produkt marki Jeżyki i zachowaj paragon. W akcji udział biorą wszystkie nasze produkty – jednak jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować naszej ekscytującej nowości, Jeżyki Coolki, to jest to świetna okazja, by nadrobić zaległości!
  2. Wypełnij zgłoszenie, zarejestruj paragon i odpowiedz na aktualne pytanie konkursowe. Pytanie zmienia się co tydzień, ale nic nie na stoi na przeszkodzie, abyś próbował swoich sił codziennie – upewnij się tylko, aby do każdego zgłoszenia dołączyć inny paragon. Liczymy na Waszą kreatywność – pytamy np. czy na bezludną wyspę zabralibyście Jeżyki Coolki, czy klasyczne ciastka i dlaczego?
  3. Możesz również wziąć udział w konkursie, nie rejestrując paragonu. Wtedy masz szansę wygrania codziennie kodu rabatowego w wysokości 50 zł do e-sklepu islodycze.pl. Smacznego!
  4. Codziennie sprawdzaj wyniki konkursu – skontaktujemy się mailowo ze zwycięzcami.

Jesteście gotowi na nakręcanie się doznaniami razem z Jeżykami? W takim razie nie ma czasu do stracenia! Konkurs trwa do 28.05.2023. – Szczegóły i regulamin na stronie www konkurs.jezykiciastka.pl.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot