Polskie słodycze na polskie święta – propozycje Colian na Wielkanoc

2023-03-31


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/358x492-1.png

Wielkanocna oferta Colian to propozycja przygotowanych specjalnie na o tę okazję produktów okazjonalnych, jak również znanych i cenionych przez konsumentów słodyczy, które obecne są w sprzedaży całorocznej i stanowią idealne dopełnienie świątecznych zakupów. Wśród propozycji firmy znajdują się m.in. bestsellerowe Figurki o smaku karmelowym od Goplany oraz Familijne Gofrowe o smaku malinowym w wiosennej wersji limitowanej.

 

Bestsellerowe Figurki o smaku karmelowym od Goplany

Kolekcja 9 Figurek od Goplany, opatrzona dedykowaną na tę okazję świąteczną grafiką z postaciami Kurczaczka, Zajączka i Baranka, to absolutny hit sprzedażowy, który sprawdza się jako słodki dodatek do wielkanocnego koszyczka oraz wyjątkowa, wiosenna przekąska.

Goplana zaprasza do wspólnej zabawy!

Marka Goplana z okazji Wielkanocy przygotowała dla najmłodszych fanów zbiór tematycznych kolorowanek dostępnych pod adresem www.goplana.pl/wielkanoc. Wystarczy wejść na stronę, pobrać kolekcję malowanek wzbogaconych grafiką świątecznych Figurek i rozpocząć zabawę. Wśród rysunkowych wyzwań znajdują się również ciekawe zadania edukacyjne.

Familijne Gofrowe o smaku malinowym w wiosennej edycji limitowanej

Chrupiące połączenie słodkiej maliny z kremowym mascarpone to nowość od marki Familijne, która świetnie sprawdzi się do dzielenia oraz czerpania radości z przebywania z bliskimi. Mus je schrupać… zanim znikną ze świątecznego stołu!

Produkty z oferty sezonowej dostępne są w tradycyjnej i nowoczesnej formie dystrybucji na dedykowanych standach okazjonalnych, przygotowanych w wiosennej, kolorowej szacie graficznej.

 

Całoroczne klasyki dopełnieniem świątecznych przekąsek

Jeżyki Coolki – ulubione ciasteczka w nowej, najeżonej postaci

Marka Jeżyki proponuje nową odsłonę kultowych ciastek w czekoladzie – chrupiące Jeżyki Coolki. Forma delikatnych, waflowych kulek wypełnionych pysznym kremem z kroplą karmelu w środku, oblanych czekoladą i posypanych orzechami podkreśla ich wyjątkowość. Każda z nich została oddzielnie zapakowana dla ułatwienia indywidualnej konsumpcji lub dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi. Jeżyki Coolki dostępne są w dwóch wersjach smakowych – Jeżyki Coolki MILK i Jeżyki Coolki DARK.

Na Wielkanoc polecają się także sprawdzone i znane produkty z całorocznej oferty Colian. Wśród nich są m.in. praliny od Solidarności – Złota Wiśnia, Złoty Orzech oraz uwielbiana przez konsumentów Śliwka Nałęczowska. Miłośnikom ciastek w czekoladzie producent poleca kultowe Jeżyki, a jako słodką przekąskę do indywidualnej konsumpcji Grześki w czekoladzie deserowej, a także bitesy – Jeżyki Tyci, Grześki Tyci w czekoladzie deserowej oraz Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej. Z kolei podczas świątecznych wypieków warto sięgnąć po czekoladę Goplana – Klasyczną Gorzką, Oryginalną Mleczną lub jedną z czterech tabliczek z linii Goplana Simple Pleasures, które charakteryzują się różną zawartością kakao, dzięki czemu znajdą zastosowanie w wielu przepisach.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot