Słodycze Colian na Dzień Babci i Dziadka

2023-01-16


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2023/01/1.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2023/01/2.png

Dzień Babci i Dzień Dziadka to doskonała okazja, by wyrazić wobec dziadków swój szacunek i podarować im to, co najlepsze. Wręczenie słodkiego upominku będzie miłym gestem, który z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach.

Prezenty, które wręczamy najbliższym nie mogą być przypadkowe. Szczególnie przy takich uroczystych chwilach jak Dzień Babci i Dzień Dziadka należy wziąć pod uwagę sprawdzone produkty. Okazjonalne praliny marki Solidarność oraz ponadczasowa Śliwka Nałęczowska wpiszą się w gusta Pokolenia Silver.

Dla ukochanych babć i dziadków polecamy praliny L’Amour i Czekoladowe Tajemnice Solidarności, które specjalnie na tę okazję zyskały unikalną oprawę. Czekoladki z nakładkami „Dla Ciebie” i „Specjalnie dla Ciebie” sprawią, że obdarowani poczują się wyjątkowo.

L’Amour to starannie wyselekcjonowane praliny czekoladowe z kremowym, rozpływającym się w ustach nadzieniem w 10 smakach. Dzięki swej różnorodności dostarczają wyjątkowych i zaskakujących doznań smakowych.

Czekoladowe Tajemnice  praliny o różnych kształtach i smakach. Wypełnione aksamitnym nadzieniem, idealnie komponują się z czekoladą.

Śliwka Nałęczowska to smak, który łączy pokolenia. Ręcznie selekcjonowane polskie śliwki z delikatną masą kakaową oraz czekoladą deserową są autentycznym produktem, który sprawdzi się jako znakomity prezent na wyjątkowe okazje – również Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Produkty będą dostępne w szerokiej dystrybucji na okazjonalnych standach i ekspozycjach oraz w naszym internetowym sklepie islodycze.pl.

bottom-ornament

Masz pytania?

dot