Polskie słodycze polecają się na polskie święta!

2022-12-15


  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/12/1.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/12/2.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/12/3.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/12/Projekt-bez-tytulu-2022-12-15T145255.651.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/12/Projekt-bez-tytulu-2022-12-15T145911.095.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/12/Projekt-bez-tytulu-2022-12-15T150336.005.png

Słodycze polskiej firmy rodzinnej Colian to idealny wybór na Święta Bożego Narodzenia. Bogata oferta marek z ponad100-letnią tradycją wpisuje się w klimat gwiazdkowych podarunków i stanowi doskonałą propozycję jako słodka przekąska do indywidualnej konsumpcji lub przy wspólnym stole. Figurki od Goplany, Wafle Familijne o smaku piernikowym, Żelki Miśki od Jutrzenki oraz szeroka kolekcja pralin od Solidarności to produkty, po które warto sięgnąć w tym roku.

Kolekcja Figurek Goplana

Topowym produktem firmy Colian są Figurki o smaku karmelowym w czekoladzie. Pyszny smak oraz wyjątkowa grafika wzbogacona postaciami bałwanka, Świętego Mikołaja i renifera, podkreśla ich okazjonalny charakter i sprawia, że chętnie wybierane są jako słodka, świąteczna przekąska.

Figurki aniołki z marcepanem Goplana

W portfolio marki Goplana obecne są również Figurki aniołki z marcepanem, które debiutując
w poprzednim sezonie, znalazły szerokie grono fanów. Dla miłośników wyrazistego smaku marcepana będzie to idealna świąteczna propozycja.

Wafle Familijne o smaku piernikowym

Do pochrupania w gronie najbliższych marka Familijne przygotowała wyjątkową, świąteczną propozycję – Wafla Familijne o smaku piernikowym. Unikalne połączenie chrupiącego wafla oraz wyrazistego kremu z dodatkiem aromatycznych, korzennych przypraw, będzie doskonałym uzupełnieniem świątecznego menu.

Grześki Ogrzeszkowe – świąteczna edycja kultowych wafli

Marka Grześki zaskakuje odsłoną kultowego wafla z posypką z orzecha laskowego. Warto sięgnąć po Grześki Ogrzeszkowe, chcąc uzupełnić świąteczny prezent o coś słodkiego lub przekąsić coś pysznego między świątecznymi daniami – w końcu każdy ma swoje grzeszki. 😊

Elegancki prezent

Eleganckim podarunkiem na Boże Narodzenie będą nie tylko czekoladki PISTACHIO i CHOCO CHOCO od Goplany, ale także ponadczasowe praliny marki Solidarność: Złoty Orzech, Złota Wiśnia czy Śliwka Nałęczowska.

Tego jeszcze nie było!

Jeżyki Coolki MILK i Jeżyki Coolki DARK to jedyne dostępne na polskim rynku kulki waflowe o smaku ciasteczkowym z masą karmelową, oblane karmelizowaną posypką z czekoladą mleczną i deserową do wyboru. Swoimi składnikami nawiązują do sztandarowego produktu marki – ciastek Jeżyki, zaskakując przy tym niespotykanymi dotąd doznaniami smakowymi.

Dla każdego coś dobrego

Żelki Miśki z sokiem owocowym od Jutrzenki dostępne w zimowej szacie graficznej, to idealny wybór dla małych fanów soczystej słodkości. Z kolei rodzicom poleca się kruchy wafelek Goplana Single dostępny w trzech smakach: Orzechów laskowych, Słony karmel i karmelowo-kawowym, który będzie idealnym dodatkiem do świątecznej kawy.

Warto sięgnąć po polskie słodycze na polskie święta!

bottom-ornament

Masz pytania?

dot