Ulubione Wafle Familijne Jakuba Żulczyka do zdobycia w konkursie marki!

2022-07-20


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/2022/07/post_fb_zulczyk_konkurs_358x492.png

Ulubione Wafle Familijne Jakuba Żulczyka do zdobycia w konkursie marki!

Ostatnie wydarzenia w świecie polskiej literatury pokazały, że Wafle Familijne mogą odgrywać szczególną rolę w procesie twórczym. Te o smaku chałwowym stały się najlepszym sposobem Jakuba Żulczyka na pobudzenie weny i pisarskiej kreatywności. W konkursie #ZmieńTytułNaChałwę! marka sprawdza, czy wyjątkowe właściwości wafli natchną również jej fanów do nieszablonowego spojrzenia na… literackie i filmowe dzieła.

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba wykazać się nie lada kreatywnością. Na Facebook’owym profilu marki w komentarzu pod konkursowym postem należy podać tytuł filmu lub książki, zamieniając jedno słowo na CHAŁWA. Najlepsze pomysły zostaną zilustrowane i zgarną zestaw Wafli Familijne – również tych chałwowych z limitowanej serii. Na zwycięzców czeka także książka autorstwa Jakuba Żulczyka
z autografem pisarza.

Konkurs #ZmieńTytułNaChałwę został zainspirowany apelem Jakuba Żulczyka, który z obawy o swoją wenę po wycofaniu z rynku chałwowego smaku Wafli Familijne, umieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych, wzywając markę do złożenia wyjaśnień. Twórczość pisarza została uratowana po tym, jak otrzymał zapas pond 300 opakowań swojego ulubionego produktu.

Chałwa Pisarzom!

bottom-ornament

Masz pytania?

dot