Kampania Familijne – Mus je schrupać… zanim znikną! wyróżniona w plebiscycie GOLDEN ARROW

2022-06-24


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/2022/06/290763245_1136442353580109_5953872768285496065_n.jpg

Zintegrowania kampania marki Wafle Familijne pod hasłem Familijne – Mus je schrupać… zanim znikną! została wyróżniona w cenionym branżowym plebiscycie GOLDEN ARROW. Konkurs wyłania przełomowe rozwiązania oraz najlepsze praktyki w korzystaniu z narzędzi marketingowych, a także wskazuje akcje, których efekty i innowacyjność były największe.

Kampania marki opiera się na prostej, ale mocno wpadającej w ucho idei – Wafle Familijne są tak pyszne i lekkie, że nie wiadomo, kiedy znikają. Rozpoczynają się wówczas intensywne poszukiwania, w które zaangażowana jest cała rodzina. To świetna zabawa zarówno dla najmłodszych konsumentów, jak ich opiekunów. Komunikacja wykorzystuje parafrazę znanego od pokoleń wierszyka, ale w odświeżonej i bardzo nowoczesnej formie. Przemyślana koncepcja oraz mocny przekaz, wzbogacony o interesujące animacje, sprawiają, że powstała niezwykle angażująca i efektywna kampania 360°.

W działaniach komunikacyjnych marki Wafle Familijne zależało nam na podkreśleniu wyjątkowego, rodzinnego charakteru brandu, ale w nieoczywisty i możliwie najbardziej efektywny sposób. Udało nam się osiągnąć ten cel, łącząc prostą ideę z wyróżniającymi się animacjami oraz ciekawą narracją. To kolejny sukces marki Wafli Familijne, który dowodzi, że obrana strategia rozwoju jest właściwym kierunkiem działań.  – Ewelina Haraburda, Marketing Manager

Komunikacja marki Wafle Familijne powstała we współpracy z agencjami Opus B, Initiative, Nofsza.

 

 

 

 

bottom-ornament

Masz pytania?

dot