Oferta lodowa Colian rozszerzona
o zaskakujące nowości!

2022-05-11


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/05/kafelek_lody_oranzada_strzelajaca_358x492px.jpg
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/05/kafelek_lody_oranzada_zero_358x492px.jpg
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2022/05/kafelek_lody_oranzada_smietanka_358x492px.jpg

Wraz z nadchodzącym latem Colian wprowadza do portfolio wyjątkowe lodowe propozycje, będące unikalnym połączeniem kultowego smaku Oranżady Hellena i zaskakujących dodatków. Wśród orzeźwiających nowości pojawią się lody Oranżada Hellena Milk, Oranżada Strzelająca Hellena oraz Oranżada Hellena Zero Cukru.

Oranżada Hellena Milk to jedyna na polskim rynku propozycja okrągłego loda, który łączy smak delikatnej śmietanki z apetyczną landrynkową polewą. Łagodny mleczny charakter produktu, przełamany wyrazistą otoczką, to doskonały wybór dla tych, którzy kochają klasykę i chętnie przełamują ją nieoczywistym akcentem. Oranżada Hellena Milk gwarantuje słodkie orzeźwienie i dostarcza przyjemność konsumpcji… na okrągło!

Lody Oranżada Strzelająca Hellena to wystrzałowa propozycja dla najmłodszych fanów marki, dla których oprócz pysznego smaku liczy się również tzw. efekt „wow”. Dwukolorowy lód na patyku nawiązujący do barw sztandarowego produktu marki łączy oba te elementy, dostarczając moc zaskakujących doznań smakowych. Wszystko za sprawą cukru strzelającego, który został zanurzony w pysznej landrynkowej polewie. Inspiracją do stworzenia produktu była dostępna już na rynku Oranżada Strzelająca Hellena w proszku.

W odpowiedzi na prozdrowotne trendy, które coraz wyraźniej kreują zachowania konsumencie, w porfolio Colian swoją obecność zaznaczają lody Oranżada Hellena Zero Cukru. To idealna propozycja dla diabetyków oraz osób dbających o linię. Wodny lód na patyku to gwarancja orzeźwienia bez wyrzutów sumienia!

 

bottom-ornament

Masz pytania?

dot