Colian kształci specjalistów!

2022-04-25


thumbnail
https://colian.com/wp-content/uploads/2022/04/20220422_095347.jpg

W piątek 22 kwietnia br. Colian uczestniczył w obchodach Światowego Dnia Turystyki Kulinarnej organizowanych przez Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara „Rudego” w Kaliszu. Podczas wydarzenia przedstawiciele firmy aktywnie promowali naukę w zawodach cukiernika oraz operatora maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego, zachęcając młodzież do rekrutacji na dedykowane kierunki.

Współpraca firmy z placówką trwa nieprzerwanie od kilku lat i pozwala obu stronom czerpać wymierne i długofalowe korzyści. Realizowane projekty dają możliwość osiągania założonych celów rekrutacyjnych oraz znacząco wpływają na liczbę potencjalnych pracowników, którzy w przyszłości dołączą do zespołu Colian. Połączenie biznesu ze światem nauki to również gwarancja wysokiego poziomu edukacji i rozwoju umiejętności wśród przyszłych kandydatów, którą warto wspierać i rozwijać.

Colian reprezentowali (od lewej) – Andrzej Ćwikliński – Kierownik Zakładu w Opatówku, Paulina Makowska – Koordynator HR oraz Sylwester Szczyrek – Kierownik Zakładu w Kaliszu.

 

 

bottom-ornament

Masz pytania?

dot