Popcorn Appetita - solony, maślany i do prażenia

2024-01-26


thumbnail
  • https://colian.com/wp-content/uploads/1-2.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/2-6.png
  • https://colian.com/wp-content/uploads/3-3.png

Do portfolio marki Appetita dołączył popcorn w dwóch wygodnych do przygotowania formatach – klasyczne ziarno kukurydzy do prażenia oraz maślany i solony do szybkiego przygotowania w kuchence mikrofalowej. Każdy z nich będzie smaczną i chrupiącą przekąską np. podczas domowych seansów filmowych.

Rozszerzenie portfolio marki Appetita o popcorn to naturalny kierunek rozwoju brandu. Możliwości technologiczne oraz posiadane doświadczenie pozwoliły nam stworzyć gamę produktów wysokiej jakości, które nawiązują charakterem do oferty ziół i przypraw. Popcorn Appetita to smaczna przekąska w sam raz na seans filmowy w kameralnym gronie, spotkanie z przyjaciółmi czy przyjęcie urodzinowe najmłodszych – komentuje Joanna Kąkol, rzecznik prasowy Colian.

Popcorn Appetita jest dostępny w wygodnych do przygotowania formatach: jako klasyczne ziarno do prażenia w garnku oraz w wersji do podgrzania w mikrofalówce. Ten ostatni występuje w dwóch wariantach: solony i maślany. W Międzynarodowy Dzień Popcorny, który wypada 19 stycznia, to absolutny must have!

bottom-ornament

Masz pytania?

dot